WOJNA

24 lutego 2022. Podobno wszyscy żyjemy teraz w nowej rzeczywistości. Tak to jest prawdziwa wojna. Trzeba być przygotowanym na wszystko- napisał rano na Facebooku Wołodymyr Czystylin, nasz przyjaciel z Charkowa, działacz organizacji obywatelskich, współtwórca charkowskiego Majdanu w 2014 roku.

Napisał dalej:

„Wszystkie zajęcia w Charkowie są dzisiaj odwołane. Nie należy poddawać się panice, nie przekazywać niesprawdzonych informacji i wspierać bliskich. Radzę ładować wszystkie telefony, przeglądy, laptopy, tankować samochody, mieć przy sobie pieniądze i zbierać wszystkie dokumenty. Pożądane jest wiedzieć, gdzie jest bombardowanie i swój algorytm działania w razie dalszych strajków. Rano 24 lutego 2022 roku sytuacja jest trudna, ale mniej lub bardziej opanowana. Sprawy szybko się zmieni. Zachowanie spokoju. Wierzymy w siły zbrojne. Modlimy się za Ukrainę i łączmy się sercem i myślami!”

Wołodymyr, Diano, Oleg, Wiktorze, Wiktorio, Rusłan, wszyscy nasi ukraińscy Przyjaciele, Współpracownicy i Partnerzy- jesteśmy z Wami!

Niech żyje wolna i niepodległa Ukraina!

Zespół eDIALOG

Zespół Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

 

Facebook
Twitter
LinkedIn