Przejdź do treści

POLSKO-UKRAIŃSKI PORTAL GOSPODARCZY

  • AKTUALNOŚCI
  • NOWE TECHNOLOGIE
  • ROLNICTWO
  • PRZEMYSŁ
  • ENERGIA
  • TSL
  • PRAWO I REFORMY
  • FINANSE I INWESTYCJE
  • RYNEK PRACY
  • Українська
  • AKTUALNOŚCI
  • NOWE TECHNOLOGIE
  • ROLNICTWO
  • PRZEMYSŁ
  • ENERGIA
  • TSL
  • PRAWO I REFORMY
  • FINANSE I INWESTYCJE
  • RYNEK PRACY
  • Українська

Nowy i zwycięski rok

Zwycięskiego 2023 roku życzy Ukrainie Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Korporatyzacja Ukroboronpromu

25 marca 2023

Ukraina pozbyła się ministra-plagiatora

25 marca 2023

Akcent na parki przemysłowe

22 marca 2023

Ukraina to nie Irak

22 marca 2023

Ukraina wznawia eksport energii 

20 marca 2023

Odbudowa z różnych perspektyw

19 marca 2023

Droższe błędy urzędnicze

19 marca 2023

Europejski Kongres Gospodarczy 2023 na horyzoncie

19 marca 2023

Co z „długiem Janukowycza”?

19 marca 2023

Kijów z balkonu naszego Biura

19 marca 2023

Głód kadrowy, czyli rewolucja w MSZ

19 marca 2023

13 mld USD w przelewach

16 marca 2023

Ustawa antyoligarchiczna na drodze do UE

16 marca 2023

Biznes hazardowy pod sankcjami

14 marca 2023

Mandaty wracają do aplikacji

12 marca 2023

Podwyżki taryf są nieuniknione

12 marca 2023

Jak VAT wpływa na branżę IT

12 marca 2023

Orlen z Ukrnaftą

12 marca 2023

Zamieszanie z powodu 8 marca

12 marca 2023

Belka o darowaniu długów Ukrainy

7 marca 2023
Strona1 … Strona63 Strona64 Strona65 Strona66 Strona67 … Strona167
Polsko- Ukraiński Portal Gospodarczy eDIALOG
Redaktor naczelny: Dariusz Szymczycha | Zastępca redaktora naczelnego: Krzysztof Matlak | Zespół redakcyjny: Dariusz Kostrzębski, Tetiana Gomon, Wiktoria Czyrwa | Redaktor graficzny, obsługa portalu: Łukasz Piechota
Wydawcą portalu jest Polsko- Ukraińska Izba Gospodarcza | Adres: ul. Legionowa 9/2, 01-343 Warszawa | e-mail: redakcja@edialog.media
Zarządzaj zgodami plików cookie
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
We use cookies to optimize our website and our service.
Funkcjonalne/Functional Zawsze aktywne
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Preferences
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Statystyczne/Statistic
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych. Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Marketingowe/Marketing
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
  • Zarządzaj opcjami
  • Zarządzaj serwisami
  • Zarządzaj {vendor_count} dostawcami
  • Przeczytaj więcej o tych celach
Pokaż preferencje/Show preferences
  • {title}
  • {title}
  • {title}