Przejdź do treści

POLSKO-UKRAIŃSKI PORTAL GOSPODARCZY

  • AKTUALNOŚCI
  • NOWE TECHNOLOGIE
  • ROLNICTWO
  • PRZEMYSŁ
  • ENERGIA
  • TSL
  • PRAWO I REFORMY
  • FINANSE I INWESTYCJE
  • RYNEK PRACY
  • AKTUALNOŚCI
  • NOWE TECHNOLOGIE
  • ROLNICTWO
  • PRZEMYSŁ
  • ENERGIA
  • TSL
  • PRAWO I REFORMY
  • FINANSE I INWESTYCJE
  • RYNEK PRACY

Autor: ŁUKASZ ZWOLAN

Facebook
Twitter
LinkedIn

EUR zastąpi USD?

11 kwietnia 2024

Ukrzaliznycia z amerykańskimi lokomotywami

11 kwietnia 2024

Mobilizacja do elektromobilności

11 kwietnia 2024

Serial o bezpieczeństwie gospodarczym

10 kwietnia 2024

Magnat gazowy skazany na 15 lat

10 kwietnia 2024

Nowa polityka mieszkaniowa

8 kwietnia 2024

MOVE czasu wojny

5 kwietnia 2024

Jak wzbogacili się urzędnicy?

5 kwietnia 2024

Kasyna online na cenzurowanym

4 kwietnia 2024

Czy będzie „podatek od tchórzostwa”

4 kwietnia 2024

Kanały Telegramu szantażują biznes

4 kwietnia 2024

Lublin inspiruje do współpracy

28 marca 2024

O hubie na Frachcie

28 marca 2024

Jermak pokonał Daniłowa

28 marca 2024

Odszkodowania poprzez Diia

28 marca 2024

Szef Komitetu Antymonopolowego?

28 marca 2024

Kryzys parlamentarny?

26 marca 2024

Nowa faza wojny

23 marca 2024

Plany Naftohazu

23 marca 2024

NIE dla wstrzymania tranzytu

20 marca 2024
Strona1 … Strona45 Strona46 Strona47 Strona48 Strona49 … Strona169
Polsko- Ukraiński Portal Gospodarczy eDIALOG
Redaktor naczelny: Dariusz Szymczycha | Zastępca redaktora naczelnego: Krzysztof Matlak | Zespół redakcyjny: Dariusz Kostrzębski, Tetiana Gomon, Wiktoria Czyrwa | Redaktor graficzny, obsługa portalu: Łukasz Piechota
Wydawcą portalu jest Polsko- Ukraińska Izba Gospodarcza | Adres: ul. Legionowa 9/2, 01-343 Warszawa | e-mail: redakcja@edialog.media
Zarządzaj zgodami plików cookie
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
We use cookies to optimize our website and our service.
Funkcjonalne/Functional Zawsze aktywne
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Preferences
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Statystyczne/Statistic
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych. Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Marketingowe/Marketing
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
  • Zarządzaj opcjami
  • Zarządzaj serwisami
  • Zarządzaj {vendor_count} dostawcami
  • Przeczytaj więcej o tych celach
Pokaż preferencje/Show preferences
  • {title}
  • {title}
  • {title}