PUIG i UKRAYINA.PL podejmują współpracę

Celem działalności Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej jest wzmocnienie polskiej i ukraińskiej gospodarki, współpraca bilateralna oraz wypracowywanie rozwiązań ułatwiających prowadzenia biznesu. Potrzebna jest współpraca wielu środowisk – przedsiębiorców, ekspertów i naukowców, urzędników państwowych, samorządowców, ngo’sów. Dzisiaj, w czasie rosyjskiej agresji na Ukrainę, pojawiły się nowe problemy i wyzwania:  bariery związane z przekraczaniem granicy, nowe rozwiązania logistyczne, ryzyka prowadzenia biznesu w czasie konfliktu zbrojnego, relokacja przedsiębiorstw, zmieniające się otoczenie regulacyjne, migracje ludności i zmiany na rynku pracy.

„Nie zmienimy otaczającej nas rzeczywistości bez docierania z przekazem do naszych partnerów. Musimy pracować i musimy komunikować swoje potrzeby, sukcesy i pomysły. Wszak odbudowa i modernizacja Ukrainy jest wyzwaniem niespotykanym od czasu II wojny światowej. Powinniśmy więc  współpracować z wiarygodnymi partnerami. Podjęliśmy wspólną decyzję o współpracy Polsko- Ukraińskiej Izby Gospodarczej z Ukrayina.pl, największym polsko-ukraińskim portalem internetowym, który notuje 6,5 mln odsłon miesięcznie” – podkreśla Dariusz Szymczycha, wiceprezes Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej. 

Ukrayina.pl to wiarygodna i skuteczna platforma komunikacyjna i medium wspierające budowanie relacji, docierająca z informacjami do Ukraińców w Polsce, w Ukrainie i na świecie, ukraińskich firm i organizacji oraz partnerów i kontrahentów po obu stronach granicy. 

Zachęcamy do zapoznania się z możliwością współpracy, a także odwiedzenia strony: Ukrayina.pl 

Facebook
Twitter
LinkedIn