Z pomocą dla Buczy

21 grudnia 2022. „Z ogromną radością dzielimy się informacją, że pierwszy transport z materiałami pomocowymi o wartości 400 tys. zł, przeznaczonymi na odbudowę kluczowych budynków w Buczy, dziś dotarł bezpiecznie na miejsce” – czytamy na profilu UN Global Compact Network Poland, prowadzonym na LinkedIn.

UN Global Compact Network Poland i UNOPS w partnerstwie z Polskim Czerwonym Krzyżem, zakupił i dostarczył pierwszą partię materiałów do ocieplania budynków. Na ten cel przeznaczono ostatnią część środków zebranych w ramach apelu „Zjednoczony biznes dla Ukrainy”. 

„Potrzeba minimum 10-12 takich operacji, aby zaspokoić najpilniejsze potrzeby – mróz to kolejny wróg na tej wojnie, nie dajmy zamarznąć naszym sercom. (…) Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w ten proces” – mówi Kamil Wyszkowski, Dyrektor Wykonawczy UN Global Compact Network Poland.

W ten transport zaangażowane były: UNOPS, PCK, FAKRO, Agencja Celna Gigamper, Elbud i Blachotrapez.

Więcej: https://www.linkedin.com/posts/globalcompactpl_zimnawojnawukrainie-activity-7011003385738878976-y1k3/?utm_source=share&utm_medium=member_android

Facebook
Twitter
LinkedIn