Google dla wszystkich

15 kwietnia 2021. „Nowe możliwości cyfrowe z Google” to platforma internetowa, której celem jest zwiększenie kompetencji cyfrowych wszystkich zainteresowanych.

Dostęp do platformy jest otwarty dla wszystkich. Google zapewniają bezpłatne szkolenia, narzędzia i doświadczenie. Platforma będzie regularnie wzbogacona o nowe materiały i narzędzia.

Google uruchomiły również program edukacyjny „Google dla turystyki: rozwój biznesu online”, przeznaczony dla menedżerów i właścicieli firm z branży turystycznej oraz hotelarsko-restauracyjnej w Ukrainie.

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się, jak zamieścić informacje o firmie w Internecie, jak zwiększyć liczbę klientów i sprzedaż poprzez narzędzia Google i innych firm.

Kurs składa się z siedmiu interaktywnych szkoleń w formacie online. Każde szkolenie jest podzielone na części o różnym stopniu trudności. Zajęcia są bezpłatne i będą dostępne zarówno na żywo, jak i na żądanie na stronie internetowej.

W 2021 roku Google planują trzy kursy, w których będzie mogło uczestniczyć ponad 5 tysiącom przedstawicieli branży turystycznej.

OT

Facebook
Twitter
LinkedIn