Kredobank w Chersoniu: z generatorem i Starlinkiem

17 grudnia 2022. Dwa dni temu Kredobank wznowił pracę oddziału w wyzwolonym Chersoniu. Bank przekazał również Chersońskiej Obwodowej Administracji Wojskowej sprzęt niezbędny do świadczenia usług administracyjnych na okupowanych terytoriach regionu Chersonia.

Oddział w Chersoniu będzie działał od 9:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku i zapewni standardowy zakres usług bankowych. Do pracy dział jest wyposażony w alternatywne źródła zasilania i komunikacji, w szczególności zestaw Starlink.

„Cieszymy się, że wracamy do pracy w Chersoniu, który zawsze był ważnym miastem dla banku. Wszystkie kwestie bezpieczeństwa zostały rozwiązane tak szybko, jak to możliwe w obecnych warunkach. Od dziś zapewniamy mieszkańcom Chersonia usługi bankowe niezależnie od sytuacji z elektrycznością i komunikacją – oddział jest wyposażony we wszystko, co niezbędne do autonomicznej pracy. Wierzymy w nasze zwycięstwo i przybliżamy je, zapewniając dostęp do usług bankowych tam, gdzie są najbardziej potrzebne”– powiedziała Oksana Stetskiv, dyrektor wykonawczy ds. zarządzania siecią  Kredobanku.

W grudniu 2022 roku Kredobank, na wniosek Chersońskiej Obwodowej Administracji Wojskowej, dostarczył laptopy, komputery stacjonarne, sprzęt biurowy i inny sprzęt niezbędny do pracy Centrów Usług Administracyjnych Regionu Chersońskiego.

https://kredobank.com.ua/about/pres-sluzhba/news/z-generatorom-i-starlink-kredobank-vidnovyv-robotu-viddilennya-v-khersoni

Na zdjęciu: Ukraińcy na ulicy Chersonia, 12 listopada 2022.

Facebook
Twitter
LinkedIn