Wychodzimy z on-line

25 czerwca 2021. Po długiej przerwie, spowodowanej Covid- 19 i ograniczeniami sanitarnymi, odbyło się spotkanie Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej z zespołem Ambasady Ukrainy w Polsce.

24 czerwca 2021 r. przedstawiciele firm członkowskich Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, ukraińscy dyplomaci, władze Izby oraz przyjaciele PUIG mieli okazję spotkać się osobiście, odświeżyć stare i nawiązać nowe kontakty do przyszłej współpracy. W spotkaniu uczestniczył Andrij Deszczycia– Ambasador Ukrainy w RP.  

W spotkaniu wziął udział Lew Zacharczyszyn, który właśnie kończy swoją misję konsula Ukrainy w Gdańsku. Prezes Izby Jacek Piechota podziękował konsulowi za doskonałą pracę na rzecz stosunków polsko-ukraińskich, za zaangażowanie w projekty współpracy gospodarczej, w tym w korytarz transportowy pomiędzy Morzem Bałtyckim i Morzem Czarnym.

Gościny użyczył spotkaniu Konsulat Generalny Ukrainy. Spotkanie miało charakter koktajlu na świeżym powietrzu. Atmosfera była tak ciepła, że powstrzymała burzę.

Organizatorem spotkania była Polsko- Ukraińska Izba Gospodarcza, zaś partnerami wydarzenia były: Bayadera Group, Sky Capital, Smart Bud Pro, Brand Bear, Happy Tacho, BonGravity Europe, Uniserv Budownictwo, VPKF AG, Unibep S.A., PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o.

OT

Facebook
Twitter
LinkedIn