Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wielkie otwarcie odrestaurowanego Parku Zdrojowego w Świnoujściu

18 września @ 7:00 pm - 10:00 pm

Serdecznie zapraszamy do Świnoujścia na uroczyste otwarcie odrestaurowanego zabytkowego Parku Zdrojowego. Założenie Parku pokrywa się z początkami miasta Świnoujście w 1765 roku.  Park zaprojektował słynny pruski architekt ogrodów Peter Joseph Lenné, który 194 lata temu sprowadził na jego teren 1560 sztuk sadzonek drzew i krzewów z Sanssouci.

Uroczystość otwarcia Parku Zdrojowego odbędzie się w dniu 18 września 2021 r., który jest jednocześnie obchodzony jako Dzień Pierwszej Miłości. Łącząc obydwa te wydarzenia, zapraszamy wszystkich Państwa kochających naturę, przyrodę, muzykę i miłość na wieczorny spacer w przepięknym Parku Zdrojowym, wypełnionym kulturalną muzyką, nastrojowym oświetleniem i specjalną romantyczną atmosferą, która będzie możliwa dzięki Państwa obecności.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 19:00 w różnych punktach muzycznych w parku, a o godzinie 20:30 w Altanie Koncertowej odbędzie się główny koncert w wykonaniu światowej sławy, znakomitego pianisty jazzu klasycznego,  Konrada Paszkudzkiego i jego zespołu Konrad Paszkudzki Trio.

Szczegóły

Data:
18 września
Czas:
7:00 pm - 10:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
https://dzienpierwszejmilosci.pl/#