Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

VI MIĘDZYNARODOWE FORUM INWESTYCYJNE W SKARŻYSKU– KAMIENNEJ

25 listopada 2021

Serdecznie zapraszamy na VI Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej, które odbędzie się w dniu 25 listopada br. Wydarzenie zostało objęte patronatem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

Na przełomie lat MFI stało się jednym z najważniejszych wydarzeń o znaczeniu gospodarczym w województwie świętokrzyskim. Celem wydarzenia jest pomoc w nawiązywaniu kontaktów między przedsiębiorcami z Polski i zagranicy m.in. Francji, Ukrainy, Białorusi, Włoch, USA, jak również zacieśnianie więzi między gospodarkami i zachęcenie polskich przedsiębiorców do aktywniejszych działań na rynku innych krajów.

Tematyka tegorocznej edycji będzie obejmować obecne warunki prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach pandemii COVID-19, nową perspektywę finansowania rozwoju na lata 2021-27, możliwości wsparcia działalności gospodarczej przez władze centralne i samorządowe jak oraz zdolności współpracy uczelni badawczych z przedsiębiorstwami.

Do udziału w MFI zapraszane są przede wszystkim firmy, które poszukują partnerów zagranicznych zarówno w zakresie sprzedaży, jak i zakupu różnego rodzaju towarów i usług.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, wydarzenie zorganizowane będzie w charakterze on-line z udziałem samorządowców, przedsiębiorców i ekspertów z całego świata.

Rejestracja: http://mfi.skarzysko.pl/

Szczegóły

Data:
25 listopada 2021
Kategoria Wydarzenie:
http://mfi.skarzysko.pl/