Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

V Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku– Kamiennej

6 listopada 2020

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza zaprasza na V Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku– Kamiennej. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, wydarzenie zorganizowane będzie w charakterze on-line z udziałem samorządowców, przedsiębiorców i ekspertów z całego świata.

Na przełomie lat MFI stało się jednym z najważniejszych wydarzeń o znaczeniu gospodarczym w województwie świętokrzyskim. Celem wydarzenia jest pomoc w nawiązywaniu kontaktów między przedsiębiorcami z Polski i zagranicy m.in. Francji, Ukrainy, Białorusi, Włoch, USA, jak również zacieśnianie więzi między gospodarkami i zachęcenie polskich przedsiębiorców do aktywniejszych działań na rynku innych krajów.

Tematyka tegorocznej edycji będzie obejmować warunki prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach pandemii COVID-19, możliwości wsparcia działalności gospodarczej przez władze centralne i samorządowe jak i zdolności współpracy władz samorządowych z przedsiębiorstwami.

Do udziału w MFI zapraszamy przede wszystkim firmy, które poszukują partnerów zagranicznych zarówno w zakresie sprzedaży, jak i zakupu różnego rodzaju towarów i usług.

Link do rejestracji na wydarzenie: https://app.evenea.pl/event/827757-3/.

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Data:
6 listopada 2020
Kategoria Wydarzenie:
http://mfi.skarzysko.pl/