Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie przyjaciół Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej „WYCHODZIMY Z ON-LINE DO B2B”

24 czerwca 2021 @ 6:00 PM - 8:00 PM

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w pierwszym po długiej przerwie spotkaniu B2B firm członkowskich Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej z zespołem Ambasady Ukrainy w Warszawie, w ogrodzie siedziby Konsulatu Generalnego Ukrainy w Warszawie.
 
Spotkanie będzie miało charakter koktajlu na świeżym powietrzu – w ogrodzie Konsulatu Generalnego Ukrainy, rozpocznie się w dniu  24.06.2021r. o godz. 18.00 pod adresem: ul. Antoniego Malczewskiego 17, w Warszawie.Zaproszenie jest kierowane do firm-członkowskich PUIG, które uregulowały składki członkowskie (dopuszczalny jest udział 1 osoby od firmy członkowskiej).Zapraszamy do skorzystania z oferty dla Partnerów uprawniający m.in. do udziału w wydarzeniu 2 osób. Szczegóły oferty poniżej.

Rejestracja

WAŻNE
: z uwagi na fakt, iż spotkanie odbywa się na terenie placówki dyplomatycznej w warunkach ograniczeń sanitarnych, liczba miejsc jest ściśle określona – decyduje kolejność złożonych potwierdzeń obecności. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Udział w wydarzeniu jest możliwy po otrzymaniu od Izby pisemnego/mailowego potwierdzenia obecności.

Partnerzy wydarzenia: Bayadera Group, Sky Capital, Smart Bud Pro, Brand Bear, Happy Tacho, BonGravity Europe, Uniserv Budownictwo, VPKF AG, Unibep S.A., PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o.

Szczegóły

Data:
24 czerwca 2021
Godzina:
6:00 PM - 8:00 PM
Kategoria Wydarzenie:
https://wychodzimy-z-on-line-do-b2b-puig.konfeo.com/pl/groups