Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK 2021

4 października 2021 - 6 października 2021

Serdecznie zapraszamy na Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK 2021, które odbędą się w dniach 4-6 października br. w Poznaniu.

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Kolejne edycje imprezy to setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem.

TAROPAK – OPAKUJEMY KAŻDĄ BRANŻĘ!

To właśnie na tych targach spotykają się różne branże: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy. Kolejne edycje targów obejmują wszystkie aspekty branży, od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Rozwijane są nowe obszary tematyczne dotyczące opakowań dla e-commerce jak i opakowań jako wyzwań przyszłości. TAROPAK to doświadczenie, marka, skuteczność.

Warto podkreślić, że tegoroczne Targi Taropak odbędą się w formie hybrydowej – zarówno stacjonarnej, dającej wystawcom tradycyjną możliwość optymalnej prezentacji produktów, rozwiązań czy wymiany informacji w formie spotkań na żywo, jak i on-line, za pomocą dedykowanej Platformy Spotkań Online , która stanowi dopełnienie klasycznej, dobrze znanej formy Targów Taropak. Platforma oferuje wiele udogodnień zarówno dla zwiedzających, jak i wystawców. Umożliwia podejmowanie zdecydowanych, konkretnych działań online i wyprzedzanie konkurencji. Z drugiej strony możliwość planowania wirtualnych spotkań daje nieograniczone możliwości poznania potencjalnych partnerów z całego świata i zdobycia nowych rynków zbytu.

Dla tych gości, którzy będą chcieli wziąć udział w targach offline został uruchomiony specjalny program Hosted Buyers, w ramach którego oferowane jest:

– Zakwaterowanie w hotelu na dwie noce (4-6.10.2021);
– bezpłatny wstęp na targi;
– opiekę zespołu Hosted Buyers;
– dwudniowe wyżywienie na targach.

Więcej o programie Hosted Buyers: https://www.hostedbuyers.eu/en/taropak/.

Swój udział w tegorocznych Targach Taropak zapowiedziały już liczne firmy prezentujące maszyny i urządzenia do pakowania czy etykietowania, m.in.: Eberle, Maga-Biotal, Elesa + Ganter, Sacmi Packaging & Chocolate, Comaco, Opak-System, Ves Ploter, Polpak, Estra, Eco Save Group, Frost Sylwester Mróz, Radpak, Pekabex, Nestro, Camozzi Automation, Beno Plastik, Sufilog, Ima, Logopak East, Condair Systems, Vm Trading, Gest-Pol, Connect, Limes Machines, Bekuplast, Piab Polska, Mech-Masz , BOSKY, Polpack.

Więcej o targach: https://www.taropak.pl/pl/.

Zachęcamy do udziału. Osobą kontaktową ze strony PUIG jest Valentyn Honcharenko, valentyn.honcharenko@pol-ukr.com.

 

 

Szczegóły

Początek:
4 października 2021
Koniec:
6 października 2021
Kategoria Wydarzenie:
https://www.taropak.pl/pl/