Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowe Targi POLAGRA

4 października - 6 października

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowych targów POLAGRA. Jest to jedno z kluczowych wydarzeń branży spożywczej i HoReCa. Tegoroczna edycja wydarzenia zaplanowana została na dni 4-6 października.

Niewątpliwym atutem targów POLAGRA jest ich różnorodność i to się na pewno nie zmieni. Ekspozycja budowana jest w oparciu o trzy równoległe salony FOOD, FOODTECH oraz HORECA. Udział w targach potwierdzili już między innymi: liczna grupa spółdzielni mleczarskich, a także Krajowa Rada Drobiarstwa – instytucja zrzeszająca polskich producentów drobiu. Przygotowana zostanie również specjalna strefa, na której swoją ofertę zaprezentują polscy producenci mięsa. W targach uczestniczyć będą także liderzy innych gałęzi jak na przykład Krajowa Spółka Cukrowa – największy producent cukru w Polsce i w Europie.

Mocnym punktem ekspozycji targów POLAGRA będzie poza tym ekspozycja technologii dla branży spożywczej. Utworzy ja liczne grono firm dostarczających maszyny i urządzenia, w tym kompletne linie produkcyjne, dla przemysłu mięsnego, piekarniczego i innych producentów wyrobów spożywczych, a także dostawcy systemów chłodniczych, filtrujących czy rozwiązań do konfekcjonowania i pakowania.

Kluczowym wydarzeniem w tym roku będzie POLAGRA EXPORT MEETING – kongres wspierany przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, który odbędzie się drugiego dnia targów – 5 października 2021. W ramach wydarzenia planowane są prezentacje poszczególnych grup produktowych, rozmowy na temat perspektyw rozwoju polskiego eksportu czy barier wejścia na rynki zagraniczne.

Tegoroczna formuła targów połączy spotkania w przestrzeni wystawienniczej ze spotkaniami online, które będzie można odbyć za pośrednictwem platformy internetowej opartej na działaniu sztucznej inteligencji wykorzystywanej w kojarzeniu partnerów biznesowych. Dostęp do platformy zapewniony jest wszystkim uczestnikom targów w ramach biletu lub zaproszenia na targi stacjonarne!

Dla tych gości, którzy będą chcieli wziąć udział w targach offline został uruchomiony specjalny program Hosted Buyers, w ramach którego oferowane jest:

– zakwaterowanie w hotelu na dwie noce;
– bezpłatny wstęp na targi;
– udział w konferencji Polagra Eksport Meeting;
– opiekę zespołu Hosted Buyers.

Więcej o programie Hosted Buyers: https://www.hostedbuyers.eu/en/polagra/.

Więcej o targach: https://www.polagra.pl/pl.

Zachęcamy do kontaktu. Osobą kontaktową ze strony PUIG jest Valentyn Honcharenko, valentyn.honcharenko@pol-ukr.com.

Szczegóły

Start:
4 października
Koniec:
6 października
Kategoria Wydarzenie:
https://www.polagra.pl/pl/o-wydarzeniu/o-targach/