Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jak generować dodatnie różnice kursowe w ujęciu księgowym?

15 lutego 2021 @ 11:00 AM - 2:00 PM

Zapraszamy na bezpłatny webinarium pt. „Jak generować dodatnie różnice kursowe w ujęciu księgowym?”, które odbędzie się 15 lutego w godz. 11:00-14:00.

Podczas Webinaru zostanie omówiona bieżąca sytuacja na trzech rynkach (EUR/PLN, EUR/USD oraz USD/PLN) i wskazane bieżące plany działań dla wszystkich czterech grup przedsiębiorców – eksporter/importer-EUR/PLN, eksporter/importer – USD/PLN. Zostanie poddane wątpliwości i zasadności skupianie się na różnicach kursowo-księgowych, które zwykle nie stanowią o korzyści/niekorzyści finansowej (kasowej).

Zostanie zilustrowana zasada, że koszty finansowo księgowe to nie zawsze strata ekonomiczna, a księgowe przychody finansowe to nie zawsze zysk ekonomiczny! Księgowe (papierowe) „2+2” – to nie to samo co kasowe (matematyczne) „2+2”! Postawimy pytanie na ile różnice księgowe kursowe są konsekwencja „szczęścia i gry z hipotetycznymi kursami z przeliczeń fakturowych” , a na ile umiejętnością radzenia sobie w zarządzaniu ryzykiem tym rzeczywistym – kasowym? Do odpowiedzi na te wszystkie pytania przybliży nas niniejszy Webinar.

Prosimy o rejestrację na wydarzenie do dnia 12 lutego 2021, do godz. 13:00, pod linkiem: https://forms.gle/Ppvnhi4DbHAWhT8n8

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Data:
15 lutego 2021
Godzina:
11:00 AM - 2:00 PM
Kategoria Wydarzenie:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnJQNZF9xjckyu6yRdDgC6Agmu7iD9wu24CpRqOOFAOf-k2A/viewform