Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Demos dla przemysłu. Zasoby ludzkie w czasie pandemii covid-19”

6 listopada 2020 @ 10:00 AM - 12:00 PM

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza objęła swoim patronatem spotkanie online „Demos dla przemysłu. Zasoby ludzkie w czasie pandemii COVID-19”,  organizatorem którego jest Demos Personnel sp. z. o. o. Spotkanie odbdzie się 06 listopada br. na platformie Zoom.

Spotkanie online „Demos dla przemysłu” skierowane jest do osób z obszaru przemysłu odpowiedzialnych w swoich organizacjach za rekrutację, zatrudnienie oraz rozwój personelu. Podczas spotkania w ramach 3 paneli tematycznych poruszone zostaną – z praktycznego punktu widzenia – kwestie związane z wdrażaniem projektów rozwojowych w firmach produkcyjnych, specyfiką rekrutacji i outsourcingu personalnego Wietnamczyków oraz aktualnymi wyzwaniami zarządzania zatrudnieniem cudzoziemców w czasie trwania pandemii covid-19.

Program:

  • „Kompetentni Liderzy Produkcji – czyli potrzeby rozwojowe w firmach produkcyjnych. Praktyka trenera prowadzącego w pytaniach i odpowiedziach”

Anna Sójka – Business Development Director Demos Polska sp. z o.o.

Projektuje i wdraża rozwiązania rozwojowe dla firm produkcyjnych. Jest współautorką Akademii Menedżerów Liniowych, która przeszkoliła z sukcesem 1 300 menedżerów w ponad 20 dużych firmach produkcyjnych.

Patrycja Trela – Trener Demos Polska sp. z o.o.

Realizuje programy doradcze dla menedżerów wszystkich szczebli organizacji w firmach produkcyjnych. Jako trener i coach miała możliwość współpracy z kadrami największych polskich firm produkcyjnych i logistycznych.

  • „Zalety i specyfika zatrudniania pracowników z Wietnamu w firmach produkcyjnych w Polsce”

Paweł Kułaga – prezes zarządu Foreign Personnel Service sp. z o.o.

Ekspert ds. migracji zarobkowych, prawnik, Przewodniczący Komitetu ds. Migracji i Zatrudnienia Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, wiceprezes Qatar-Poland Business Council, członek Izby Przemysłowo Handlowej Polska-Azja. Od kilku lat prowadzi dla największych zakładów przemysłowych w Polsce projekty masowego outsourcingu wykwalifikowanego personelu z Wietnamu. W ramach swojej działalności zawodowej odwiedził wszystkie kraje Azji Centralnej, Południowej i Południowo-Wschodniej.

  • „Wyzwania związane z zatrudnianiem cudzoziemców podczas trwania pandemii covid-19”

Paweł Wolniewicz – kierownik operacyjny Foreign Personnel Service sp. z o.o.

Odpowiada za struktury operacyjne obsługujące zatrudnienie kilku tysięcy cudzoziemców w wielu zakładach produkcyjnych i logistycznych w Polsce. Zdobywał doświadczenie w wiodących agencjach pracy tymczasowej przez 7 lat realizując projekty dla kluczowych Klientów. W swojej pracy docenia możliwość kreowania przyszłościowego modelu usług doradztwa HR oraz etycznej transgranicznej wymiany pracowników.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany link dostępu do wydarzenia.

Link do rejestracji na webinar

Zachęcamy do udziału!

 

Szczegóły

Data:
6 listopada 2020
Godzina:
10:00 AM - 12:00 PM
Kategoria Wydarzenie:
https://demospersonnel.pl/demos-dla-przemyslu-zasoby-ludzkie-w-czasie-pandemii-covid-19/