Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Branżowe spotkanie eksportowe „Kierunek Ukraina” w sektorze przemysłu lekkiego

28 października 2021 @ 12:00 PM - 2:00 PM

Zapraszamy do udziału w spotkaniu eksportowym „Kierunek Ukraina” w sektorze przemysłu lekkiego, które planowane jest w dniu 28 października 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w formie on-line przy pomocy narzędzi komunikacji zdalnej.

Wśród zaproszonych gości spodziewamy się przedstawicieli ukraińskiego sektora publicznego, którzy przedstawią warunki i możliwości eksportu do Ukrainy dla polskich firm. Przedstawiciele polskich firm z kolei zaprezentują swoją ofertę pod względem możliwości towarowych w sektorze przemysłu lekkiego.

Już dzisiaj polskie firmy z branży przemysłu lekkiego eksportują szereg towarów do Ukrainy, takich jak np. odzież, obuwie, tkaniny czy galanteria. Spotkanie branżowe w danym sektorze będzie sprzyjać intensyfikacji działalności eksportowych polskich firm, budowaniu nowej listy kontaktów, zbadania zapotrzebowania ukraińskich odbiorców.

Tematyka spotkania:

  • Prezentacja możliwości rynku ukraińskiego, jego zapotrzebowania;
  • Przedstawienie oferty polskich firm działających w branży przemysłu lekkiego i dostosowanie ofety eksportowej do potrzeb i oczekiwań ukraińskiego odbiorcy;
  • Wejście na ukraiński rynek – strona formalno-prawna i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Data:
28 października 2021
Godzina:
12:00 PM - 2:00 PM
Kategoria Wydarzenie:
https://www.pol-ukr.com/event/branzowe-spotkanie-eksportowe-kierunek-ukraina-w-sektorze-przemyslu-lekkiego/