Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Branżowe spotkanie eksportowe „Kierunek Ukraina” w sektorze farmaceutycznym

23 czerwca

Zapraszamy do udziału w spotkaniu eksportowym „Kierunek Ukraina” w sektorze farmaceutycznym, które planowane jest w dniu 23 czerwca 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w formie on-line przy pomocy narzędzi komunikacji zdalnej.

Wśród zaproszonych gości spodziewamy się przedstawicieli ukraińskiego sektora publicznego, którzy przedstawią warunki i możliwości eksportu do Ukrainy dla polskich firm. Przedstawiciele polskich firm z kolei zaprezentują swoją ofertę pod względem możliwości towarowych w sektorze farmaceutycznym.

Już dzisiaj polskie firmy działające w branży farmaceutycznej eksportują szereg towarów do Ukrainy, takie jak np. leki czy suplementy diety. Spotkanie branżowe w danym sektorze będzie sprzyjać intensyfikacji działalności eksportowych polskich firm, budowaniu nowej listy kontaktów, zbadania zapotrzebowania ukraińskich odbiorców.

Tematyka spotkania:

  • prezentacja możliwości rynku ukraińskiego, jego zapotrzebowania;
  • przedstawienie oferty polskich firm działających w branży farmaceutycznej i dostosowanie ofety eksportowej do potrzeb i oczekiwań ukraińskiego odbiorcy;
  • wejście na ukraiński rynek – strona formalno-prawna i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Data:
23 czerwca
Wydarzenie kategoria:
View Event Website