Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja „Build Ukraina on-line”

21 kwietnia 2021

Zapraszamy do udziału w konferencji „Build Ukraina on-line”, która odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w formie on-line przy pomocy narzędzi komunikacji zdalnej. Organizatorem jest Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza.

Wśród zaproszonych gości spodziewamy się przedstawicieli ukraińskiego sektora publicznego, którzy przedstawią warunki i możliwości eksportu do Ukrainy dla polskich firm. Przedstawiciele polskich firm z kolei zaprezentują swoją ofertę pod względem możliwości towarowych i usługowych w sektorze budowlanym.

Już dzisiaj polskie firmy budowlane uczestniczą w przetargach, przyjmują zlecenia budowy obiektów zarówno mieszkalnych jak i usługowych w Ukrainie. Spotkanie branżowe w danym sektorze będzie sprzyjać intensyfikacji działalności eksportowych polskich firm, budowaniu nowej listy kontaktów, zbadania zapotrzebowani ukraińskich odbiorców.

Język konferencji: polski i ukraiński. Partnerzy wydarznia: Bon Gravity Europe, Jus Collegium oraz Green Farms.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Link do spotkania otrzymają Państwo po pomyślnej rejestracji w osobnym mailu dzień przed wydarzeniem.

Program wydarzenia

Oferta dla partnerów

Rejestracja

Zachęcamy do udziału!