Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Branżowe spotkanie eksportowe „Kierunek Ukraina” w sektorze budowlanym

21 kwietnia

Zapraszamy do udziału w spotkaniu eksportowym „Kierunek Ukraina” w sektorze budowlanym, które planowane jest w dniu 21 kwietnia 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w formie on-line przy pomocy narzędzi komunikacji zdalnej.

Wśród zaproszonych gości spodziewamy się przedstawicieli ukraińskiego sektora publicznego, którzy przedstawią warunki i możliwości eksportu do Ukrainy dla polskich firm. Przedstawiciele polskich firm z kolei zaprezentują swoją ofertę pod względem możliwości towarowych i usługowych w sektorze budowlanym.

Już dzisiaj polskie firmy budowlane uczestniczą w przetargach, przyjmują zlecenia budowy obiektów zarówno mieszkalnych jak i usługowych w Ukrainie. Spotkanie branżowe w danym sektorze będzie sprzyjać intensyfikacji działalności eksportowych polskich firm, budowaniu nowej listy kontaktów, zbadania zapotrzebowani ukraińskich odbiorców.

Tematyka spotkania:

  • Prezentacja możliwości rynku ukraińskiego, jego zapotrzebowania;
  • Przedstawienie oferty polskich firm działających w branży budowlanej i dostosowanie oferty eksportowej do potrzeb i oczekiwań ukraińskiego odbiorcy;
  • Wejście na ukraiński rynek – strona formalno-prawna i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Data:
21 kwietnia
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.pol-ukr.com/event/branzowe-spotkanie-eksportowe-kierunek-ukraina-w-sektorze-budowlanym/