Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BABY EXPO 2021

10 marca 2021 - 12 marca 2021

Zapraszamy do udziału w międzynarodowych targach dziecięcych BABY EXPO 2021, które odbędą się w dniach 10-12 marca br w Kijowie . 

Tematyka wydarzenia:

  • Children’s Fashion Fair – profesjonalne wydarzenie z segmentu odzieży i obuwia dziecięcego. Prezentowane będą ubrania i obuwie dla dzieci w każdym wieku – od noworodków po nastolatki oraz o różnym przeznaczeniu – do aktywnego wypoczynku, mundurek szkolny, strój odświętny i kostiumy karnawałowe. Asortyment obejmuje bieliznę, wyroby pończosznicze, dzianiny, dodatki, biżuterię oraz specjalne kosmetyki dla dzieci.
  • Baby Products Fair – największe wydarzenie biznesowe na rynku produktów dla dzieci i ich rodziców w Ukrainie. Obejmuje różnorodne kategorie towarów, w tym m.in. rowery, odzież, zabawki, artykuły pościeli i bielizny, foteliki samochodowe oraz wiele innych rzeczy dla dzieci i ich rodziców.
  • Toy Fair Ukraine – targi zabawek dla dzieci, w ramach których są m.in. przedstawiane książki, zabawki rozwojowe, gry komputerowe i multimedialne, materiały kreatywne i artystyczne oraz wiele innych.

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Początek:
10 marca 2021
Koniec:
12 marca 2021
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,
https://babyexpo.ua/en/

Miejsce wydarzenia

Międzynarodowe Centrum Wystawnicze w Kijowie
Brovarskyi Ave, 15
Kyiv, 02002 Ukraine
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia