Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

B2B Online Workshop Ukraine-Poland: Western Ukraine

7 kwietnia @ 8:00 am - 5:00 pm

VISIT Ukraine wspólnie z Polską Izbą Turystyki zapraszają do udziału w międzynarodowym projekcie B2B Online Workshop Ukraine-Poland. Głównym celem projektu jest przedstawienie polskim touroperatorom oraz agentom turystycznym najciekawszych miejsc turystycznych Centralnej, Zachodniej i Południowej Ukrainy, w celu promocji i popularyzacji wspomnianych regionów.

W ramach online konferencji w ZOOM, przedstawiciele polskich touroperatorów oraz agenci turystyczni mają możliwość poznać swoich ukraińskich odpowiedników, porozmawiać bezpośrednio z ich przedstawicielami, wymienić się doświadczeniami, omówić możliwe partnerstwo i dowiedzieć się więcej o atrakcyjności wymienionych regionów turystycznych Ukrainy, o wycieczkach, miejscach zakwaterowania, wypoczynku, a także wyżywienia.

Pierwsze spotkanie dotyczące turystyki w Centralnej Ukrainie odbyło się 16 marca br. Kolejne wydarzenie poświęcone turystyce w Zachodniej Ukrainie odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2021 o 10:00 UTC+02.

Dostęp do konferencji będą mieli tylko zarejestrowani uczestnicy. Rejestracja na wydarzenie pod linkiem. Po wydarzeniu do uczestników zostanie przesłana baza danych kontaktowych polskich touroperatorów, którzy wzięli udział w konferencji.

Partnerami programu są Państwowa Agencja Rozwoju Turystyki i Guides Guild.

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Data:
7 kwietnia
Godzina:
8:00 am - 5:00 pm
Kategoria Wydarzenie:
https://www.pol-ukr.com/event/b2b-online-workshop-ukraine-poland-western-ukraine/