Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

14. Baltic Business Forum HYBRID

23 maja 2022 - 25 maja 2022

W imieniu organizatorów – Stowarzyszenia Europa-Północ-Wschód, Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, Miasta Świnoujścia oraz Pomorza Zachodniego, zapraszamy do udziału w 14. Baltic Business Forum HYBRID, które odbędzie się w dniach 23-25 maja 2022 w Świnoujściu.

PROGRAM FORUM
STRONA WWW
OFERTA

Gościnne i piękne Świnoujście jest właściwym miejscem do dyskusji o gospodarce, geopolityce i samorządności. W ramach 14.BBF planujemy dyskusje wokół trzech osi tematycznych:

  1. Geopolityczne i gospodarcze wyzwania w Regionie ABC- Adriatyk, Bałtyk Morze Czarne: wyzwania trudnego sąsiedztwa z Rosją, bezpieczeństwo energetyczne, znaczenie Ukrainy i Turcji, kondycja Trójmorza.
  2. Szansa w kryzysie: budowanie regionalnego łańcucha dostaw, znaczenie regionalnej współpracy gospodarczej, transgraniczna kooperacja, eksport.
  3. Samorząd dla gospodarki: partnerstwa międzynarodowe miast, gmin i regionów dla rozwoju eksportu i rozwoju biznesu, turystyka przyjazdowa: od lokalnej oferty do globalnej promocji, jak tworzyć potencjał eksportowy regionu?

Naszymi gośćmi – ekspertami będą prof. Marek Belka, prof. Jerzy Hausner, przedstawiciele BNP Paribas, Rafał Dutkiewicz – wieloletni prezydent Wrocławia, eksperci z Turcji i Ukrainy, przedstawiciele instytucji rządowych wspierających eksport.

Miejsce konferencji: Radisson Blu Resort Świnoujście

Debaty 14. BBF dostępne będą w Internecie w dwóch wersjach językowych – j. polskim i j. ukraińskim. Udział on-line jest bezpłatny.

Zachęcamy do udziału! Zapraszamy do Świnoujścia! Spotkajmy się w bałtyckim Davos w dniach 23- 25 maja 2022 roku! 

Szczegóły

Początek:
23 maja 2022
Koniec:
25 maja 2022
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.pol-ukr.com/14-baltic-business-forum-hybrid/

Miejsce wydarzenia

Radisson Blu Resort Świnoujście
Aleja Baltic Park Molo 2
Świnoujście, 72-600 Polska
Telefon:
260-413-2129
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia