Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

12. BALTIC BUSINESS FORUM

23 listopada 2020 - 26 listopada 2020

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Europa-Północ-Wschód (ENEIA) zaprasza na 12. BALTIC BUSINESS FORUM ONLINE.

Spotkamy się w Internecie licząc, że w 2021 roku nasze debaty przeprowadzimy – jak przez minione 11 lat – w gościnnym Świnoujściu. W dniach 23-26 listopada przygotowaliśmy on-linowe dyskusje, które pomogą zrozumieć gospodarkę Polski, Europy i Regionu Adriatyk- Bałtyk- Morze Czarne.

Udział w 12. BBF on- line jest bezpłatny. Zainteresowanych udziałem prosimy o rejestrację. Odeślemy link, który umożliwi udział w wybranych dyskusjach.

Agenda wydarzenia:

  • 23 listopada, godz. 11:00 – profesor i były premier Marek Belka odpowie na proste, ale trudne pytania. Co kryzys wywołany pandemią zmienia w Unii Europejskiej? Co z nowym budżetem UE? Co z Polską w Unii? Kiedy „wygrzebiemy” się z kryzysu gospodarczego?
  • 24 listopada, godz. 11:00 Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz opowie o zderzeniu kryzysowych interwencji państwa i potrzeb przedsiębiorców.
  • 25 listopada, godz. 11:00 zastanowimy się nad współpracą regionalną- Szczecin, Świnoujście i Województwo Zachodniopomorskie leżą przecież na jednym z wierzchołków geograficznego trójkąta stanowiącego Region ABC- Adriatyk- Bałtyk- Morze Czarne, albo też Trójmorze. Jaka jest kondycja i perspektywa takiego formatu współpracy regionalnej – o tym dyskutować będą profesor i poseł Paweł Kowal oraz Jacek Socha, były minister skarbu i partner PWC.
  • 26 listopada, godz. 10:00 o COVID- owym sprawdzianie dla rządu i samorządów dyskutować będą: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Przewodniczący Zarządu Górnośląsko- Zagłębiowskiej Metropolii Kazimierz Karolczak, Prezydent Łodzi Hanna, Zdanowska, Prezydent Sopotu Jacek Karnowski i Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz, Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Rejestracja

Szczegółowy program i oferta dla partnerów

Organizatorem 12. BBF jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa- Północ- Wschód. Współorganizatorzy : Miasto Świnoujście, Północna Izba Gospodarcza, Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza i Business Club Szczecin. Patron medialny: Polsko-Ukraiński Portal Gospodarczy www.edialog.media.

Zachęcamy do udziału!

 

 

Szczegóły

Start:
23 listopada 2020
Koniec:
26 listopada 2020
Kategoria Wydarzenie:
https://balticbusinessforum.eu/